x
 
  • Digital Fine Art on kunstileksikonides uus termin.
    Fotoprinterite areng avas kunstnikele uued loomingulised võimalused.

Fine Art kategooria paberite näol on tegemist traditsiooniliste akvarell- sügavtrüki- ja joonistuspaberitega mis on vääristatud trükikihiga. Paberitele kantud trükikiht on vajalik kõrge trükikvaliteedi saavutamiseks. Fine Art paberite valik kasvab. On siledaid nö. kuumpress pinnaga, peenema tekstuuriga sügavtrüki või tugevama tekstuuriga akvarellpabereid. Need paberid kannavad endas teistsugust aristrokaatliku karakteristikat. Parimad paberid mida me Diesel Arts-s kasutame on valmistatud 100% puhtast puuvillast. Materjal on on täiesti happe- ligniini- ja kloriinivaba. See garanteerib tugevuse ja erilise vastupidavuse ajale. Sõltumatud laborid nagu Wilhelm Imaging Research on nendele paberitele prinditud fotode tuhmumiskindluse näitajateks mõõtnud välja enam kui 200 aastat. Nii pikk pildi säilivus pole alati vajalik. Oluline on tabada ära Fine Art kategooria paberite väärtus mida nad prindile lisavad. Meie valiku moodustavad peamiselt maailma vanima paberitootja Hahnemühle materjalid.

  • EPSON Hot Press Natural

Hot Press Natural paberi teeb silmapaistvaks uusima trükikihi tehnoloogia kasutamine. Epson tutvustas uue generatsiooni paberit 2010 aasta sügisel. See paber koos Cold Press seeriaga seab matt Fine Art paberitele vaieldamatult uued standardid. Mitte ükski teine paber ei taga nii sügavat musta ega avaramat värviruumi. Hot Press Natural teeb silmad ette nii mõnelegi läikivale trükimeediale (läikivate paberite kolorimeetrilisi näitajaid peeti siiani mattpaberitest paremateks).

Paber on naturaalse valgesusega, ei sisalda optilisi valgendeid. Hot press viitab siledale, sametisele paberipinnale.

Tänu parimale võimalikule värviülekandele sobib materjal nõudlikule loodusfotograafile tugeva värviküllastusega piltide printimiseks. Sügav musta densiteet muudab selle trükimeedia samas ka perfektseks pinnaks must-valgete fotode jaoks.

Paber on valmistatud maailma tunnustatuimate meistrite käte all puhtast puuvillast mis omakorda on PH puhverdatud. See tagab printide säilimise 200 ja rohkem aastat.

Hot Press Natural paberit tasub proovida igal nõudlikul kunstnikul kes eeldab tipp tulemust või kes siiani suhtus mattpaberitesse skeptiliselt. Oleme kõikidele meie poolt kasutatavatele trükimaterjalidele mõõtnud väga täpsed icc profiilid mis tagavad värvide täpsuse ja võimaldavad printeri  - paberi kombinatsioonist välja võtta maksimumi.

Vaata David Lynch-i arvamust Hot Press Natural paberi kohta:
David Lynch Discusses Epson Hot Press Natural Paper
Uploaded by EpsonAmerica. - Discover more science and tech videos.

Koostis: 100% Puuvill
Paksus: 17 mil
Grammkaal: üle 300g/m²
Optilised valgendid: ei sisalda
PH puhverdatud: Jah

 

  • Epson Cold Press Bright

Kui sa otsid maailma parimat matt puuvillast kerge tekstuuriga Fine Art paberit siis siin see on.

Cold Press Bright kasutab Hot Press seeria paberitega täpselt sama uue generatsiooni trükikihi tehnoloogiat. Paber võimaldab hämmastavalt avarat värviruumi koos siiani kättesaamatuna tundunud musta tihedusega. Cold Press Bright paber seab puuvillastele tekstuuriga mattpaberitele uued kvaliteedi standardid.

See on paber mis sobib kunstnikule või fotograafile sõna otseses mõttes värvidega mängimiseks.

Ideaalne meedia kaasaegse kunsti, loodusfotode, reprode või must-valgete fotode printimiseks.

Loomulikult on tootmisel kasutatud kõrgekvaliteedilist puuvilla mis on PH puhverdatud tagamaks esmaklassilisi tuhmumiskindluse näitajaid.

Oleme kõikidele meie poolt kasutatavatele trükimaterjalidele mõõtnud väga täpsed icc profiilid mis tagavad värvide täpsuse ja võimaldavad printeri  - paberi kombinatsioonist välja võtta maksimumi.